вівторок, 7 травня 2019 р.

Технічні особливості створення контенту блогів



Сьогодні, 7 травня, зі студентами-журналістами ЗНТУ спілкувалися про відеоблогінг та його технічні аспекти. Це був мій перший досвід у ролі тренера. Разом з присутніми обговорили підготовчий період, а саме:
ідея, бажання, мета. Наголосили на важливості тексту автора, умови підбору локації, розкадровці та створенні композиції. Також почули корисні лайфхаки з приводу того, як без суфлера записати потрібну інформацію професійно, без читання, а головне – аби це виглядало естетично. І вже після цього перейшли до видів зйомок та обладнання.

«Що дізналися учасники?» -  про те, які бувають зйомки (художня, репортажна, екшн та ін.), яка техніка потрібна блогеру-початківцю, а яка – професіоналу, яким програмним забезпеченням потрібно навчитися користуватися. Окрім цього, ми переглядали та аналізували роботи інших блогерів.
Загалом мені сподобалося. Напевно, тому, що була крута цільова аудиторія. Захід не був лекцією, він був можливістю ділитися особистими думками, поглядами, дискутувати, ставити питання. Це, я вважаю, головне. Не було такого, що всі з усім погоджуються і всі однаково думають.
На початку блог-кафе я сказала, що найбільше очікую на те, що мене не просто слухатимуть, а комунікуватимуть зі мною, виправлятимуть, можливо, уточнюватимуть. Бо ж так набагато цікавіше. І, на диво, я отримала, що хотіла.

Був час поспілкуватися, посміятися, подискутувати, а був – і поїсти. Для нас підготували солодкий стіл та напої. За це також дякуємо. Ну а я досі під враженнями, чекатиму на відгуки.


8 коментарів:

  1. Розумничка! Подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити
  2. Василина, ти велика молодчинка!!! Успіхів тобі, і як буде час з радістю послухаю твою лекцію)))

    ВідповістиВидалити
  3. Тема хорошая,а с дизайном надо поработать.

    ВідповістиВидалити