вівторок, 19 березня 2019 р.

А як ставишся до переселенців ти?


У цей момент в Україні склалася ситуація, коли однією із важливих тем є тема переселенців або внутрішньо переміщених осіб. За статистикою 1, 8 мільйона людей з окупованих територій проживають на вільній частині України.
За даними соцопитування найгірше до переселенців відносяться у Харківській області. Про це повідомила радниця національного рівня з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства тимчасово окупованих територій Анастасія Одинцова.
«Найвищий рівень нетерпимості було виявлено нашим дослідженням у Харківській області і найнижчий – у Київській і Львівській областях», – сказала вона.
Згідно з даними дослідження, в Харківській області виявлено загрозливий рівень нетерпимості до окремих груп населення, як наслідок реалізації рішень органів місцевого самоврядування.
За словами Одинцової, найскладніша ситуація із забезпеченням основних життєвих потреб населення склалася на підконтрольній частині Донецької та Луганської областях, оскільки там найвищий рівень безробіття, а найкраща — у Києві.
Нам стало цікаво, як ставляться до таких людей у Запоріжжі. Саме тому ми провели бліц-опитування із запитанням «Як Ви ставитесь до переселенців?»
Андрій Васильович, 50 років, завідувач кафедри економіки та митної справи: «Абсолютно лояльно до них ставлюся.»
Володимир, 29 років, слюсар: «Нейтрально. Жодного разу не доводилось спілкуватись із переселенцями.»
Наталія, 35 років, старший лаборант: «Звичайні вони. Люди, як люди. У моєї дочки у класі дівчинка-переселенка. Нормально до них ставлюсь.»
Ігор, 21 рік, студент кафедри електропостачання промислових підприємств: «Ну їх і шкода, але вони не вміють поводитися. Іноді.»
Надія, 19 років, студентка: «Добре до них ставлюсь. Вони мені нічого поганого не зробили.»
Юрій, 34 роки, викладач іноземної мови: «Я взагалі не ділю людей на переселенців і ні. Вони такі ж люди, як ми. Нормально до них ставлюсь.»
Ольга, 52 роки, швейцар відділу охорони: «Позитивно. Тому, що вони постраждали ні за за що. Вони такі самі люди, як і ми.»
Світлана, 53 роки, підприємниця: «Нормально. Вони такі, як і ми. Різні можуть бути, агресивні також. Одного разу у лікарні зустріла бабусю, яка не захотіла чекати в черзі і стала кричати про те, коли ж прийде путін і наведе тут порядок. Після чого попрямувала до виходу, заявивши, що вона з Донбасу.»

Немає коментарів:

Дописати коментар